Presmerovaný let

Letecká spoločnosť niekedy presmeruje váš let a spôsobí vám tak oneskorenie príletu do destinácie.

Presmerovany let
 Presmerovanie letu znamená, že ste sa do cieľovej destinácie dostali s inou leteckou spoločnosťou, resp. iným číslom letu. V prípade, že dôsledkom presmerovania je meškanie príletu do miesta určenia, cestujúcim vzniká nárok na odškodné. Musí ísť o let, ktorý je prevádzkovaný leteckou spoločnosťou registrovanou v EÚ alebo o let odchádzajúci z letiska, ktoré sa nachádza na území EÚ. Nižšie si pozrite ďalšie podmienky.

Získajte odškodné za presmerovanie letu

Pošlite nám údaje o lete a my váš nárok bezplatne preveríme. Získajte odškodné s nami!

BEZPLATNE OVERIŤ

 

 

Presmerovaný let

Podmienky získania odškodného

Nižšie uvádzame možnú výšku odškodného v prípade, ak bol váš let presmerovaný. Ak presmerovanie letu spôsobí meškanie kratšie ako 2, 3, resp. 4 hodiny (podľa kategórie), letecká spoločnosť môže kompenzáciu znížiť o 50 %.

Dĺžka letu do 1500 km

Nárok na odškodné 250 eur pre každého pasažiera bezplatne overíme po zadaní základných údajov o lete.

Dĺžka letu medzi 1500 a 3500 km

Nárok na odškodné 400 eur pre každého pasažiera bezplatne overíme po zadaní základných údajov o lete.

Dĺžka letu nad 3500 km

Nárok na odškodné 600 eur pre každého pasažiera bezplatne overíme po zadaní základných údajov o lete.

Presmerovanie letu?

Pri presmerovanom lete pre vás bezplatne zabezpečíme

Bezplatné overenie nároku

Ak si nie ste istý, či váš let splnil nárok na získanie odškodného, splnenie podmienok preveríme za vás. Nič neplatíte a sami sa rozhodnete, či budete chcieť nárok vymáhať prostredníctvom nášho tímu.

Bezplatné podanie žiadosti

Ak chcete získať odškodné, ClaimNow.eu pre vás zabezpečí všetky služby bez toho, aby ste čokoľvek platili vopred. Podajte žiadosť o odškodné a my začneme okamžite pracovať na získaní náhrady.

Platba na váš účet

Náhradu vyplatíme na váš bankový účet. Naša odmena je fixná a nezávisí od toho, koľko práce sme museli vynaložiť. Už nepotrebujete kalkulačku na zložitý výpočet odmeny – je to úplne jednoduché!

Komplexné služby ClaimNow

U nás dostanete všetky služby bez toho, aby ste sa museli obávať o výsledok konania. Snažiť sa získať náhradu v prípade presmerovaného letu je momentálne napriek snahe EÚ o zvýšenie ochrany spotrebiteľa veľmi náročné. Hoci Európska smernica č. 261/2004 jasne pomenováva práva cestujúcich, ich uplatnenie naráža na snahy leteckých spoločností o minimalizáciu nákladov. V praxi sa teda bežný cestujúci v mimosúdnom konaní svojej náhrady nedomôže (okrem výnimiek) a uplatnenie nároku na súde s opäť neistým výsledkom odradí takmer každého. Preto sa obráťte na nás, naše dlhoročné skúsenosti a tisícky spokojných klientov sú zárukou vašej spokojnosti.

Zastúpenie pri komunikácii
Finančné zabezpečenie
Mimosúdne vyrovnanie
Riešenie súdnou cestou

Mohlo by vás zaujímať

Články súvisiace s témou presmerovaný let

Naši spokojní klienti