Zamietnutý nástup do lietadla

Nepustili vás pracovníci letiska na palubu lietadla so zakúpeným platným lístkom?

Zamietnutý nástup na palubu

Ak vám letecká spoločnosť neumožnila nastúpiť na palubu lietadla napriek tomu, že ste svoju rezerváciu potvrdili a včas sa dostavili na odbavenie, vzniká nárok na odškodnenie. Podmienkou je však, aby na zabránenie vstupu neexistovali zdravotné alebo bezpečnostné dôvody. 

Získajte odškodné za odmietnutie nástupu do lietadla

Pošlite nám údaje o lete a my váš nárok bezplatne preveríme. Získajte odškodné s nami!

BEZPLATNE OVERIŤ

 

 

Zamietnutie nástupu na palubu lietadla

Podmienky získania odškodného

V prípade, ak vás letecká spoločnosť nepustila na palubu lietadla pri lete, na ktorý ste mali zakúpenú platnú letenku, máte právo na odškodnenie v zmysle Nariadenia (ES) č. 261/2004 EP a Rady z 11. februára 2004. Výška vášho odškodnenia závisí od dĺžky vášho letu. Podmienkou tiež je, aby išlo o tzv. nedobrovoľné odmietnutie nástupu. Iným prípadom je, ak vám letecká spoločnosť ponúkne možnosť dobrovoľne sa vzdať letenky a vy ponuku akceptujete. V tom prípade sú náhrady iné, ako pri nedrobrovoľnom zamietnutí nástupu do lietadla.

Dĺžka letu do 1500 km

Nárok na odškodné 250 eur pre každého pasažiera bezplatne overíme po zadaní základných údajov o lete.

Dĺžka letu medzi 1500 a 3500 km

Nárok na odškodné 400 eur pre každého pasažiera bezplatne overíme po zadaní základných údajov o lete.

Dĺžka letu nad 3500 km

Nárok na odškodné 600 eur pre každého pasažiera bezplatne overíme po zadaní základných údajov o lete.

Zamietnutý vstup do lietadla?

V prípade, že vám letecká spoločnosť neumožnila nastúpiť do lietadla, zabezpečíme pre vás bezplatne:

Bezplatné overenie nároku

Ak si nie ste istý, či váš let splnil nárok na získanie odškodného, splnenie podmienok preveríme za vás. Nič neplatíte a sami sa rozhodnete, či budete chcieť nárok vymáhať prostredníctvom nášho tímu.

Bezplatné podanie žiadosti

Ak chcete získať odškodné, ClaimNow.eu pre vás zabezpečí všetky služby bez toho, aby ste čokoľvek platili vopred. Podajte žiadosť o odškodné a my začneme okamžite pracovať na získaní náhrady.

Platba na váš účet

Náhradu vyplatíme na váš bankový účet. Naša odmena je fixná a nezávisí od toho, koľko práce sme museli vynaložiť. Už nepotrebujete kalkulačku na zložitý výpočet odmeny – je to úplne jednoduché!

Komplexné služby ClaimNow.eu

U nás dostanete všetky služby bez toho, aby ste sa museli obávať o výsledok konania. Snažiť sa získať náhradu v prípade odmietnutia nástupu do lietadla je momentálne napriek snahe EÚ o zvýšenie ochrany spotrebiteľa veľmi náročné. Hoci Európska smernica č. 261/2004 jasne pomenováva práva cestujúcich, ich uplatnenie naráža na snahy leteckých spoločností o minimalizáciu nákladov. V praxi sa teda bežný cestujúci v mimosúdnom konaní svojej náhrady nedomôže (okrem výnimiek) a uplatnenie nároku na súde s opäť neistým výsledkom odradí takmer každého. Preto sa obráťte na nás, naše dlhoročné skúsenosti a tisícky spokojných klientov sú zárukou vašej spokojnosti.

Zastúpenie pri komunikácii
Finančné zabezpečenie
Mimosúdne vyrovnanie
Riešenie súdnou cestou

Mohlo by vás zaujímať

Články súvisiace s témou odmietnutia nástupu na palubu

Naši spokojní klienti