Zrušený let

Detail o zrušenom lete spoločnosti Air Berlin

Zrušený let Air Berlin AB 8311 2016-09-24 CDG-VIE

/
Publikované04 nov 2016
/
Autor
/
komentárov0
/

Popis problému s letom

Tento let spoločnosti Air Berlin bol zrušený. Ak ste naň mali zakúpenú letenku, je možné, že máte nárok na finančnú kompenzáciu. Jej presné podmienky závisia od toho, akú asistenciu vám poskytla letecká spoločnosť a kedy vás o zrušení letu informovala. Momentálne riešime žiadosti o náhradu našich klientov, ktorí mali letieť týmto letom, avšak o zrušení neboli vopred informovaní a dozvedeli sa o ňom až na letisku. Na informáciu o náhradnom lete čakali niekoľko hodín a odleteli namiesto 8:55 ráno až vo večerných hodinách.

Na tento let prijímame žiadosti o náhradu a vybavujeme odškodné pre našich klientov.

Čo znamená zrušený let?

Zrušený let znamená, že letecká spoločnosť musela z nejakých dôvodov zrušiť konkrétny let, lietadlo teda vôbec neodletelo. Všetci cestujúci museli požiadať o prebookovanie letu, prípadne sa mohli rozhodnúť, že cestu nezrealizujú. Pozrite si, na aké finančné odškodnenie máte nárok pri zrušenom lete.

Overenie nároku na odškodné

Pošlite nám údaje o lete a získajte odškodné s nami!
BEZPLATNE OVERIŤ

 

Základné údaje o zrušenom lete

V tabuľke nižšie uvádzame základné údaje o tomto zrušenom lete:

Údaj Hodnota
Letecká spoločnosť Air Berlin
Číslo letu AB 8311
Dátum letu 24.9.2016
Miesto odletu Paríž
Plánovaný čas odletu 9:55
Destinácia Viedeň
Plánovaný čas príletu 10:40
Vzdialenosť 1033 km
Odškodné 250 eur

Všetkým našim klientom odporúčame obrátiť sa na nás čím skôr. Našou výhodou je okrem iného skutočnosť, že na tento let máme zozbieraných už viacero žiadostí o náhradu. Vďaka tomu je naša vyjednávacia pozícia výrazne silnejšia ako pri spoločnostiach, ktoré neriešia pri tomto lete žiadne prípady.

Pridajte reakciu